Gili vezullon në fustan nusërie, ‘sfidon’ të rejat

Këngëtarja e famshme kosovare, Gili, e cila shfaqet herë pas here me plot stil, është padyshim një prej këngëtareve më të dashura të publikun, transmeton Mediafokus.info.

Ajo është pjesë e skenës tash e një kohë të gjatë dhe gjithmonë ka sjellë për publikun vetëm këngë që janë bërë hite të padiskutueshme.

Së fundi, ajo ka paralajmëruar këngën e saj të re. E në foton që ka postuar, Gili shfaqet e veshur në fustan nusërie, e me këtë pamje ajo po duket mahnitëse.