‘Shpërthen’ Haradinaj ndaj analistëve: Mos u ngutni bre djem…

Ish-kryeministri Ramush Haradinaj, që njihet për fjalorin e tij të drejtpërdrejtë, ka shpërthyer ndaj analistëve në një debat televiziv, transmeton Mediafokus.info.

Në emisionin Prime Time në Kanal 10, debati u nxeh në disa momente dhe Haradinaj pati kundërshtime të shpeshta me Fidan Ramën, Arben Ahmetin e Adrian Çollakun.

“Mos u ngutni bre djem”, iu drejtua Haradinaj, në një rast analistëve.

Në këtë emison, ndër të tjera, u fol edhe për ‘autobusët’ e Avdullah Hotit./Mediafokus.info/